Zangvereniging Wijker Kunst, met leden uit De Wijk, IJhorst en omgeving, heeft door de jaren heen al vaak voor een volle kerk een kerstconcert verzorgd. Dit jaar nodigen zij opnieuw liefhebbers van koormuziek uit om te genieten van een bijzondere kerst(samen)zang in IJhorst.
Op zaterdag 21 december zal dirigent Mannes Hofsink met zijn enthousiasme het publiek ongetwijfeld in de juiste stemming brengen voor de feestdagen. Bijzonder aan deze avond is dat bezoekers ruimschoots de kans krijgen om mee te zingen met een aantal bekende kerstliederen. De pianobegeleiding wordt verzorgd door Corien Baan-Oosterveen.
Wijker Kunst is ook verheugd dat de Koninklijke Muziekvereniging Apollo uit De Wijk haar medewerking verleent. Een selectie van hout- en koperblazers uit dit orkest zal zowel de koren als de samenzang bij meerdere nummers begeleiden, wat de avond een extra feestelijke dimensie geeft.
Ondanks de hoge kosten die bij de organisatie van een dergelijke avond komen kijken, heeft Wijker Kunst besloten de kerst(samen)zang gratis toegankelijk te maken. Bij de uitgang kunnen bezoekers hun waardering laten blijken met een vrijwillige bijdrage in “de pet”.
Praktische informatie:
De kerst(samen)zang begint om 19.30 uur, en de kerkdeuren openen om 19.00 uur. Kaarten kunnen gereserveerd worden via de leden van Wijker Kunst of via wijkerkunst.nl. Bezoekers met gereserveerde kaarten worden verzocht uiterlijk om 19.15 uur aanwezig te zijn. Daarna worden eventueel resterende plaatsen toegewezen aan bezoekers zonder reservering. Let op: Vol is vol!