Spinning Marathon voor het goede doel

Fit in De Wijk organiseert op 13 april 2013 een Spinning Marathon in sporthal de Slenken in De Wijk. Deelnemers spinnen mee voor kinderen met een energie-stofwisselingsziekte. De Opbrengst spinning marathon gaat naar Join4energy, team Fietsen voor Koen. ‘Vijftig fietsen staan er klaar vertelt initiatiefnemer’ Tonnie Korsten van sportschool Fit in De Wijk. ‘Het belooft een mooie happening te worden, zitten nu op de helft qua bezetting. Dus mensen kunnen zich nog steeds aanmelden. Dat kan ook met een groepje waarbij gezamenlijk de tijd wordt volgemaakt’. Als het aantal van vijftig lukt wordt er gelijk ook een record verbroken in De Wijk. ‘Het zou mooi zijn lacht Korsten. Ooit hebben we eens de helft gehaald. Dus wie weet. Maar het is geen doel op zich’.

De sportschoolhouder werd geraakt door het verhaal van Engbert Kalter uit De Wijk. Zijn kleinzoon Koen, zoon van Mark en Ineke overleed op 31 januari vorig jaar aan de gevolgen van deze vreselijke energie-stofwisselingsziekte ziekte. Samen met zijn zoons Jan en Mark, en schoonzoon Martijn Boverhof proberen ze zoveel mogelijk geld in te zamelen voor een medicijn om de energiestofwisselingenziekten te versnellen, en de kwaliteit van leven voor deze kinderen te verbeteren. Korsten besloot om daarom een sportieve actie op touw te zetten. Ook bezoekers zijn van harte welkom om de Spinning Marathon te bekijken. Korsten: ‘We hopen natuurlijk dat zij de deelnemers zullen steunen en aanmoedigen’.

Tijd: 14:00 – 17:00. Kosten: € 7,50 per uur per persoon of € 20,00 voor 3 uur. Opgave via info@fitindewijk.nl of 0522-441090. De Spinning marathon wordt mede mogelijk gemaakt door: Van der Sluis Transport BV – Octopus Licht en Geluid – de Fietserije- COOP Dunnink.

Add a comment

Geef een reactie