Smaakmakersfestijn in De Wolden

smaakmakersfestivalOp een onlangs gehouden bijeenkomst werden volop ideeën uitgewisseld over het nieuwe, trendy, festival wat op 27 en 28 september aan de Julianaweg in De Wijk gaat plaatsvinden. Het evenement De Rollende Keukens, dit jaar weer in het Hemelvaartsweekend in Amsterdam, heeft als voorbeeld gediend.

Op het Smaakmakersfestival staat voedsel centraal en worden mensen samengebracht die het verhaal achter food en farming kunnen vertellen, of die dat op een ludieke manier en met passie in beeld kunnen brengen. Daarbij kan bijv. worden gedacht aan een volkswagenbus met patatas of aan een zalmrokerij.
De organisatie rekent nu al op een groot aantal bezoekers, die in een landelijke sfeer en met een bijpassende muzikale omlijsting kunnen gaan genieten van streekproducten en tongstrelende BBQ- gerechten, tapas etc.

Vanuit diverse dorpen in de gemeente De Wolden komen bovendien deelnemers van foodwalks met producten uit de natuur naar De Wijk om deze ter plaatse te bereiden. Het festival werkt samen met Grensloos Kunst Verkennen en met Smikkelen en Bikkelen. Het idee is geopperd om Beleef en Proef De Wolden- arrangementen samen te stellen en aan te laten bieden door campings, B&B’s en hotels uit De Wolden en naaste omgeving.

Voor vragen kunt u zich wenden tot smaakmakersfestival@gmail.com of telefonisch via 06 27745955 (Jan van Goor).

Add a comment

Geef een reactie