Op dinsdag 25 november 2014 hebben we iets heel bijzonders voor alle vaders en moeders van onze jeugdleden/kinderen/leerlingen. Meld je nu aan! Want dit mogen de ouders absoluut niet missen: de bijeenkomst over het effectief begeleiden van je kind in de sport.
Wat zeg je aan de ontbijttafel tegen jouw zoon of dochter op de dag van een spannende wedstrijd? Hoe kun jij langs de kant je kind het beste helpen? En hoe vang je hem of haar op na een zege of juist een nederlaag? Kortom, hoe kun jij jouw zoon of dochter in de sport effectief begeleiden, zodat hij of zij met plezier blijft sporten en zich optimaal kan ontwikkelen? En misschien wel dingen leert waar je kind de rest van z’n leven iets aan heeft? Daarover gaat deze bijeenkomst!
De ouderbijeenkomst vindt plaats in het kader van het project Positief Coachen van Sportdorp de Wijk. Een groep enthousiaste trainers en coaches volgt een opleiding van het kennis- en trainingscentrum Positief Coachen in het effectief begeleiden van jeugdspelers. Maar wij willen ook alle vaders en moeders, opa’s en oma’s of andere geïnteresseerde de kans geven om het verhaal te horen. Zeker omdat ouders die deze bijeenkomst al hebben meegemaakt onder de indruk waren en positieve effecten zagen bij hun kinderen toen zij de principes van Positief Coachen zijn gaan toepassen. In de sport, maar ook thuis en op school!
De bijeenkomst op dinsdag 25 november 2014 vindt plaats in Ontmoetingscentrum De Havezate, dorpsstraat 78 in de Wijk. De inloop is vanaf 19.15 uur, de bijeenkomst duurt van 19.30 tot 21.30 uur.
Opgave kan via de mail bij Sportdorp de Wijk, Dorien van de Kant, dvandekant@sportdrenthe.nl.
Als je nog vragen hebt, kun je ook terecht bij Dorien van de Kant, dvandekant@sportdrenthe.nl.