De bridgedrive van Regionaal Comité UNICEF Meppel e.o. en de Meppeler Bridgeclub vindt noodgedwongen plaats op een andere locatie. Op zondagmiddag 23 november gaat er gebridget worden in Dorpshuis De Buddingehof in Ruinerwold.
De bridgedrive in Ruinerwold start op 23 november om 13:00. Deelnemers maken kans op prachtige prijzen, zoals een overnachting bij Bed & Breakfast Upstairs in Oosterstreek of vrijkaartjes voor een kindervoorstelling in schouwburg Ogterop in Meppel.
Paren kunnen zich aanmelden door een e-mail met daarin de spelersnamen en speelsterkte te sturen naar bridgedrivemeppel@gmail.com. Het inschrijfgeld bedraagt €25,- per paar. Iedereen die wil kan meedoen. De opbrengst komt ten goede aan giro 121 voor kinderen in nood.
+++
Aanvullende informatie giro 121
Zelden waren er zoveel brandhaarden in de wereld. Conflicten en rampen eisen vele slachtoffers. Kinderen worden blootgesteld aan geweld, honger en ziekte. Zij zijn gevlucht voor het geweld in hun land en moeten onder de meest verschrikkelijke omstandigheden zien te overleven. Zijn ziek van de honger, omdat er niets te eten is. Worden gedwongen te plunderen en te moorden. Deze kinderen hebben ónze hulp nodig.
UNICEF zet zich onverminderd in voor kinderen in élke noodsituatie. Alleen al in augustus zonden we een recordhoeveelheid levensreddende hulpgoederen naar kinderen in nood. Syrië, Zuid-Soedan, Irak, de Centraal-Afrikaanse Republiek, West-Afrika: we helpen met medische zorg, voeding, schoon water, psychosociale hulp en onderwijs. Om deze hulp te kunnen blijven bieden is veel geld nodig. Om onze noodhulpprogramma’s in de genoemde landen te kunnen uitvoeren, heeft UNICEF nog 573 miljoen euro nodig.
+++
Over UNICEF
UNICEF heeft een opdracht: ervoor zorgen dat elk land de rechten van kinderen respecteert en naleeft. Niets geeft meer voldoening dan alle kinderen geven waar ze recht op hebben. UNICEF helpt kinderen overal bij het overwinnen van armoede, ziekte, geweld en discriminatie. Miljoenen kinderen gaan dankzij UNICEF naar school. Talloze kinderen worden ingeënt tegen dodelijke ziektes als mazelen en krijgen goede voeding. UNICEF werkt hard aan de bestrijding van de aidsepidemie en helpt kinderen die er het slachtoffer van zijn geworden.
Waar een noodsituatie heerst, zijn wij. UNICEF is bij rampen en oorlogen direct ter plaatse en zorgt ervoor dat kinderen en hun families kunnen overleven. Kinderen die er alleen voor staan, krijgen van UNICEF bescherming tegen geweld, misbruik en uitbuiting.