De (onmisbare) vrijwilligers op onze mooie sportvelden aan de Wiltenweg in De Wijk, hebben er, naast het gevecht met de vernielzucht van de dassen, een nieuw probleem bijgekregen! En niet alleen onze vrijwilligers, doch ook onze jongste voetballertjes, de welpen, de pupillen van zo’n 6 à7 jaar zijn diep bedroefd! Het blijkt namelijk, dat sommige hondenbezitters het noodzakelijk vinden om hun viervoeters uit te laten op de mooie grasmat van onze sportvelden!

Wat een schrik onlangs op zaterdagmorgen, toen de moeders aan de zijlijn geconfronteerd werden met het grote verdriet van hun voetballertjes, die onder de ‘hondenschijt’ zaten! Nou kun je natuurlijk boos worden op die honden, maar dat is niet terecht. Die eigenaren, die onverlaten, verknallen de mooie zaterdagmorgen van onze jeugdspelers!

Hoe haal je het in je kop om dit doen? In het voetbal kennen we de rode kaarten! Alle vaders (of moeders!) die dit ‘geflikt’ hebben, krijgen van alle spelertjes (en moeders!!) een dieprode kaart!
U moet zich diep schamen om dit te doen!

Jan Tijink (supporter van v.v. Wacker)