Wil je graag zingen? Dat kan bij ons! Je vindt zingen leuk, denk er dan eens over om je aan te sluiten bij ons koor. Ons repertoire bestaat uit Nederlandse, Engelse en Duitse liedjes, die gemakkelijk in het gehoor liggen.

Wij zijn een vrouwenkoor met 22 leden en zijn na anderhalf jaar corona stop, met frisse moed en een nieuwe dirigente weer begonnen met zingen. In November 2021 bestaat Vrouwenkoor Meander 25 jaar, maar vanwege corona en het feit, dat we net weer gestart zijn, zullen we daar nu niets aan doen, wellicht in 2022.

Het is niet nodig drempelvrees te hebben om naar een repetitiemorgen te komen. Bij ons koor staan de factor, gezelligheid en sociale contacten hoog in het vaandel. Wij zingen elke woensdagmorgen van 9.30 uur tot 10.45 uur in Dorpshuis de Wijk. Wees welkom om eens te komen kijken en luisteren.