
De uitstekende resultaten die V.V Wacker momenteel boekt onder leiding van hoofdtrainer Gert Jan Hoekstra, zijn voor het bestuur van de club al in de winterstop voldoende om het contract met maar liefst twee jaar te verlengen. Hoekstra is bezig aan zijn eerste seizoen, en is de opvolger van Theo van ’t Zand die terug keerde bij USV Nieuwleusen.
Hoekstra is geen onbekende in De Wijk. Van 2012 tot 2015 had hij de blauw witten ook onder zijn hoede had, en met succes want hij belandde er zelfs mee in de tweede klasse! Daarna werd hij trainer van voetbalvereniging Ruinerwold, maar moest door privéomstandigheden deze functie na korte tijd opgeven. Gert Jan heeft de afgelopen jaren nog wat werkzaamheden verricht bij de jeugdafdeling van de voetbalvereniging v.v. De Weide in Hoogeveen.
Periodekampioenschap
Vorige week wist Wacker in Makkinga de eerste kers op de slagroomtaart te verdienen in de vorm van een periodekampioenschap. De club uit De Wijk gaat op dit moment aan de leiding in de zondag 4e Klasse A, en is tot op heden ongeslagen.