Wacker wint thuis van Kraggenburg met 4 – 2.

Eindelijk was het dan weer zover! We konden op de groene weide van ons sportpark, weer naar een wedstrijd van ons aller Wacker kijken. En hoewel het wel koud was, was het in het zonnetje best uit te houden. En het werd nog een leuke wedstrijd ook, onder leiding van de prima fluitende scheidsrechter Drost uit Koekange. Nummer één van de ranglijst, het na negen wedstrijden nog ongeslagen Wacker, tegen nummer drie. Al gebiedt de eerlijkheid toch gezegd te worden, dat het wel een erg gehavend elftal van Wacker was, wat de ‘arena’ betrad! Nog steeds geteisterd door het coronavirus van een aantal spelers en een aantal was op wintersport. Zelfs trainer Hoekstra moest i.v.m. de corona, thuis- zittend de uitslag afwachten!.

Wacker begon zeer enthousiast aan deze klus, want na dertig seconden lag de bal al in het net van de Kraggenburgers. Helaas werd dit doelpunt, op advies van de Kraggenburgse grensrechter afgekeurd. De jongens uit de polder waren echter niet van plan zich zo gemakkelijk naar de slachtbank te laten lijden. In tegendeel zelfs! Met een paar snelle, technisch vaardige jonge jongens in de voorhoede, zagen ze zelfs kans om met een prachtig, onhoudbaar schot voor de overigens voortreffelijk keepende Daan Dekker, in de 13e minuut de leiding te nemen. Even zette Wacker aan en in diezelfde 13e minuut wist de talentvolle Coen Snoeyenbos de gelijkmaker te maken. In deze boeiende 1e helft ging het redelijk gelijk op en werd een doelpunt van de Kraggerburgers nog afgekeurd wegens buitenspel.

Na de rust startte Wacker opnieuw furieus en Tom Oudman scoorde al na een minuut de 2-1 voorsprong voor Wacker. Kat in bakkie? Geen sprake van dachten de mannen uit Kraggenburg! En toen men in de achterhoede van Wacker even flink blunderde, waren de Kraggenburgers best in staat om dat af te straffen. Weer gelijk dus. De mouwen werden bij Wacker nog maar weer eens goed opgestroopt en onder leiding van de weer prima spelende Dennis Westerbeek trok men ten aanval. Dennis werd binnen het strafgebied gevloerd en kreeg een penalty. En eiste hem zelf op. Loupzuiver ging de knikker in de hoek. Is het nou klaar dan? Het lijkt er wel op, zeker als Coen Snoeyenbos er tenslotte 4 – 2 van maakt.

Koploper Wacker wacht drie zware wedstrijden:
1e. Donderdagavond uit naar R.K.O.;
2e. Zondag a.s. naar Steenwijker Boys;
3e. Zondag 13 maart uit naar v.v. Havelte.

Tot slotte een compliment:
In vorige verslagen heb ik al eens een compliment gemaakt voor de brede selectie met een aantal goede jeugdspelers. Dat bleek vandaag maar eens kostbaar te zijn, toen er deze week zoveel afzeggingen waren. Maar ook mag niet onvermeld blijven dat, toen er door bovenvermelde problemen, geroutineerde spelers nodig waren, ‘good old’ Jurian Lier en Rene van Zutphen, na een training bereid waren om de gaten op te vullen.Klasse!

En ook een compliment aan de technische staf, deze keer onder leiding van Alfred van der Weide. Een en ander duidt er op, dat het mentaal bij Wacker op dit moment goed zit!!
Jan Tijink.

Add a comment

Geef een reactie